Hoşgeldiniz! Kayıt | Giriş yap
TürkçeTürkçe
English (US)English (US)

Hakkımızda

VerdimGitti.com sitesinde alış veriş yapmak için üye olmak gerekmektedir. VerdimGitti'ye üye olmak ücretsizdir. Siteye üye olanlar Kullanıcı Sözleşmesinde bulunan bütün şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Üye olmak için şahısların 18 yaşlarında olmaları şartdır. 18 yaşın altında olanlar VerdimGitti'ye üye olamazlar. VerdimGitti tarafından istenilen kimlik bilgilerinin eksiksiz ve doğru olarak sunulması şarttır.

Üyelik işlemi 2 aşamadan oluşmaktadır. Yukarıda gösterilen Üye Kayıt linklerini kullanarak açılan  sayfadaki formu doldurduktan sonra, formda belirttiğiniz email adresine onay kodu gönderilir. Bu gelen mesajdaki linke tıklayarak üyelik işlemini tamamlamış ve üyeliğinizi aktif hale getirmiş olursunuz.

Kayıt olurken dikkat edilecek noktalar: Kayıt Formundaki bütün bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. TC.Kimlik Numaranız Nüfus İdaresinin Bilgi Bankasında kontrol edilecektir.Numarasını yanlış veren üyelerin üyelikleri iptal edilecektir. Şifre konusunda diğer Internet Sitelerinde kullanmadığınız bir şifreyi tercih etmelisiniz. Kayıt Formuna verdiğiniz Adres Bilgileri ve telefon numaralarınız Alışveriş sonrası Alıcı veya Satıcıya sistem tarafından otomatik gönderilmektedir.
Siteye kullanici bilgilerinizle girmek icin sayfanin en üst sag kösesinde bulunan Üye Giris yazisina tiklayiniz ve Kullanici adi ve sifrenizi giriniz. Üyelik formunda verdiğiniz kişisel bilgileriniz hiçbir şart ve koşulda üçüncü şahıslara ve kurumlara verilmemektedir. Lütfen  şifrenizi seçerken rakam ve harflerden olusan bir şifre seçiniz ve bu şifrenizi kimseye söylemeyiniz.
Dikkat: VerdimGitti size mesaj atarak hiçbir zaman şifrenizi sormaz !!