Hoşgeldiniz! Kayıt | Giriş yap
TürkçeTürkçe
English (US)English (US)

Yasaklı Ürünler ve Satış Kuralları

VerdimGitti cok büyük bir ekip çalışması ile satıcıların sergiledikleri ürünleri sürekli kontrol etmekte. Başta üyelerimizin güvencesinin zedelenmemesi ve VerdimGitti’nin temiz bir platform olarak kalması sebebiyle böyle bir çalışmayı başlattık. Sorumlu bir VerdimGitti üyesi olarak, asağıda sıralanan ürünlerden birine rast geldiğiniz zaman lütfen hemen bunu sikayet hattımıza sikayet@verdimgitti.com bildirmenizi rica ederiz.

Yasak olan Ürünler 
VerdimGitti.com’da kesinlikle satışı yasak olan ürünler VerdimGitti cok büyük bir ekip çalışması ile satıcıların sergiledikleri ürünleri sürekli kontrol etmekte. Başta üyelerimizin güvencesinin zedelenmemesi ve VerdimGitti’nin temiz bir platform olarak kalması sebebiyle böyle bir çalışmayı başlattık. Sorumlu bir VerdimGitti üyesi olarak, asağıda sıralanan ürünlerden birine rast geldiğiniz zaman lütfen hemen bunu sikayet hattımıza sikayet@verdimgitti.com bildirmenizi rica ederiz.

Yasak olan Ürünler
(VerdimGitti.com’da kesinlikle satışı yasak olan ürünler)

Kaçak olan ürünler  Sahte ürünler Pornografik ürünler(DVD,CD,Kaset vb.)
Erotik ürünler(DVD,CD,Kaset vb.) Ateşli silahlar Askeri teçhizat Canlı hayvan veya organları Çalıntı mallar Gözetleme ve dinleme ekipmanı Hisse senedi, tahvil, bono İnsan organları Maymuncuk ve kilit açıcılar
Radar detektörleri
Reçeteli veya reçetesiz ilaçlar
Alkollü ürünler
Şans oyunları bileti
Toplu e-posta adres listesi
Tütün mamülleri
Yasal olmayan TV decoderları ve parçaları
Uyuşturucu maddeler
Yanıcı ve patlayıcı maddeler
Yasaklı yayınlar (Alım-Satımı Devlet iznine tabi olan ürünler)

Dikkat Edilmesi Gerekenler
(Bu ürünler belirli koşullar altında Verdimgitti.com'da sergilenebilir)

Yetişkinlere özel cinsel malzemeler
İmzalı ürünler
Yiyecek maddeleri
Kesici aletler
Kontratlar
Etkinlik biletleri
Kullanılmış giyim eşyası
Kullanılmış tıbbi cihazlar

Hukuki İhlal Gerçekleştirebilecek Ürünler

Kontratlar Telif hakkına sahip ürünler Yüz fotoğrafı, isimler ve imzalar Oyunlar (Lisanssız oyunlar) Yazılım (Lisanssız yazılımlar) Tescilli markası olan ürünler

VerdimGitti sitesinde satışa sunmuş olduğunuz ürün erken bitti ise bunun sebeblerini aşağıda okuyabilirsiniz:

Ürün Kanuna aykırıdır Yasak olan üründür Bir üçüncü şahsın telif hakkı, tescilli markası veya başka hukuki bir hakkına tecavüz ediyordur.

Yukarıda tarif edilen kriterlerimize uygun olmadığı için erken bitirilen bir açık artırma belirlenmesi durumunda size mutlaka e-posta yoluyla bilgi verilecektir ve ücret iadesi yapılacaktir. Bu kriterlere ikinci kez uyulmadığı taktirde, üyelikten cikartilma tehlikesi uygulanacaktır.

Dayanışma

VerdimGitti sitesi dahilinde oluşan dayanışma ortamına katkıda bulunmak için, sitemizde yasak veya zararlı olabileceğine kanaat ettiğiniz ürünlerden bizi lütfen haberdar edin. Bugün bir başkasının hakkını ihlal eden bir kullanıcının, yarın size de aynı şeyi yapabileceğini düşünün. Bu tür kullanıcıları sistemimizden uzaklaştırmamız için en büyük yardım yine sizlerden gelecektir.

Ayrıca manipulasyon yaptığını düşündüğünüz kullanıcıları bize bildirmeniz, onları takip etmemizi ve gerekirse sistemimizden uzaklaştırmamızı kolaylaştıracaktır.

VerdimGitti Ekibi